Prosinec 2012

´´Štědrý den´´

25. prosince 2012 v 10:11 | ♥Katie♥
Včera byl Štědrý den. Já jsem dostala tyhle dárky za, které jsem moc ráda : tablet, 2 x knížku, deodorant, voňavku, župan, mikinu, gelovky a náušnice.
Jinak to strašně uteklo. A copak jste dostali vy?

Vánoční vtipy

22. prosince 2012 v 21:02 | ♥Katie♥
Právě teď vidím.............................

.................................................................................................... Na mé obrazovce

Celebrita dne- Taylor Swift

22. prosince 2012 v 19:48 | ♥Katie♥
Taylor Alison Swift celým svým jménem je americká country-popová zpěvačka, textařka, kytaristka, hudební producentka a herečka, která se narodila 13. prosince 1989 v americkém státě Pensylvánia, ve městě Reading v rodině finančního poradce Scotta Swifta a jeho ženy Andrey. Taylor Swift má mladšího bratra Austina.

Taylor Swift v deseti letech vyhrála národní soutěž v poezii s tří stránkovou básní, která se jmenuje "Monster in my closet", což by se dalo přeložit ve smyslu "Příšera v mém pokoji". Potom začala vystupovat na různých akcích v jejím rodném městě, zpívala v karaoke na festivalech nebo soutěžích a začala také psát svoje první písně. Na její zpěv měla velký vliv její babička a známá zpěvačka LeAnn Rimes (film Divoké Kočky). Její babička byla profesionální operní zpěvačka.

Hudbou se Talor Swift zabývá už od malička, na kytaru uměla hrát už ve dvanácti letech.
Taylor od začátku tíhla ke americké Country, po nesmělých zkušenostech v Mecce americké country - Nashwillu, kam si Taylor udělala svůj první výlet za nahráváním demo nahrávek jejího zpívaní s karaoke písničkama po kterém se vrátila zpět do Readingu, kde byla později mimo jiné oslovena třeba aby zazpívala tenisovém turnaji U.S. Open, kde by ztvárnila národní hymnu.

V roce 2006 Taylor Swift měla první singl s názvem "Tim McGraw", který vyšel v rádiích v létě roku 2006 a 24. října. Po tomto úspěchu singlu Tim Mc Graw vydala ještě téhož roku první, stejně pojmenované album, kterého se prodalo téměř 40 tisíc kusů během prvního týdne prodeje, umístilo se v top 20 uznávané americké hitparády Bilboard Albums Chart a kterému bylo následně několikrát uděleno platinové ocenění Recording Industry Association of America.

O dva roky později, v roce 2008 už to byly téměř 4 miliony prodaných desek a přes internet bylo jejího singlu staženo přes 7,5 milonů. což ji dělalo nejlépe prodávaným hudebníkem roku ve Spojených státech, podle Nielsen SoundScan. a bylo jasné, že Talor Swift má nakročeno k úspěšné kariéře zpěvačky.

V roce listopadu roku 2008 následně vychází Talor Swift nové album Fearless s titulním songem Love Story, který se stal celosvětovým hitem. Ještě i v únoru roku 2009 se toto album drží v americké hitparádě Billboard Album Charts na prvním místě v prodejnosti. Její song "Love Story" ve světě trhá rekordy v prodejnosti.

Forbes zařadil Taylor Swift mezi 69 nejmocnějších celebrit roku 2009, s výdělkem 18 milionů dolarů. Taylor Swift byla Billboard Magazine jmenována Umělcem roku 2009.

Zavři oči a otevři mysl. Co vidíš?

22. prosince 2012 v 19:44 | ♥Katie♥
Právě vidím neuvěřitelný svět. V tom mém světě jsou víli, upíř, vlkodlaci, ale také lidi z normálního světa. Já tam jsem jeden z obyvatel. Všichni mě tam znají, mám kluka, nádherný dům, zahradu a tři děti.

Ale teď do skutečnosti kdybych měla popsat co vidím. Tak vidím Vánoce . Přeci je mi ještě 11 let tak si představuju co dostanu. Nejsem jak moji spolužáci a spolužačky z mé třídy. Já si nepřeji drahé věci jako oni (tablety, notebook). Přeju si dárek, který se mi spplní jen na Vánoce. A to ten, jak bude celá rodina pohromadě. Doufám, že nebudeme hádat...........

Vánoční móda

22. prosince 2012 v 14:11 | ♥Katie♥

Asi tu nebudu během svátků

22. prosince 2012 v 14:01 | ♥Katie♥

Během Vánoc tady moc nebudu ale, dneska se budu snažit. Líbající


Vánoční písničky

21. prosince 2012 v 19:39 | ♥Katie♥
Vím nebyla jsem tu tak tady pro mojí omluvu máte Vánoční písničky ( anglické )
Nový blog

21. prosince 2012 v 19:31 | ♥Katie♥
Vážná změna............ měě moc nevyhovuje a vám?

Co vidím??

19. prosince 2012 v 21:04 | ♥Katie♥

Když zavřu oči vidím!! Vidím Vánoce. Představuju si co dávám ostatním dárky, vánoční pohodu. Všichni jsme u stromečku, jíme kapra. A co vidíte vy?


Hilary Duff- životopis

19. prosince 2012 v 20:59 | ♥Katie♥
Hilary Duff se narodila 28.9.1987 v Houston, USA. Je narozena ve znamení vah.
Hilary Duff od pěti let navštěvovala balet, a tak jako ve všem, i v něm byla výborná. Po dvou letech se dostala do velmi známého tanečního klubu The Nutcracker (u nás známý jako Louskáček). Později začala hrát v reklamách a v jedenácti letech uspěla v konkurzu na film Casper Meets Wendy (Casper a Wendy), který ji pomohl ke slávě a úspěchu.

Potom hrála jen maličké role - například v Chicago Hope, ale ve třinácti uspěla v konkurzu na TV seriál Lizzie McGuire. Američani si tento seriál zamilovali (a s ním samozřejmě i Hilary). V pár dílech dokonce i zpívala, a protože to nebylo vůbec špatné, rozhodla se, že bude i zpěvačka. A tak vlastně vzniklo její první CD Santa Claus Lane, později nazpívala i některé písně na soundrack k seriálu Lizzie McGuire.

To už Hilary znala celá Amerika, takže se není co divit, že ji režiséři začali obsazovat do filmů jako o závod. První se jmenoval "Agent Cody Banks". Potom skončilo natáčení seriálu Lizzie McGuire, a tak se produkce rozhodla natočit film Lizzie McGuire Movie (u nás jako Italské prázdniny), čímž seriál Lizzie McGuire nadobro zpečetili.

Hilary dokonce za film získala cenu za nejlepší teenagerovskou roli roku. Potom si založila vlastní skupinu a začala se zpěvu věnovat naplno. Na konci roku 2003 jí vyšlo již druhé a více úspěšné album Metamorphosis, natáčela film Cheaper by the Dozen (Dvanáct do tuctu), v dubnu 2004 vyhrála cenu za nejlepší zpěvačku roku na Kids ChoiceAwards.

Tím Hilina kariéra rozhodně nekončí. V červenci 2004 (v USA) byl v kinech její další film - A Cindrella Story (Popelčin příběh) a v říjnu 2004 začíná točit film Hearth of Summer. Podle některých zpráv má další album vyjít tento rok, na její narozeniny.

Call me maybe- parodie

18. prosince 2012 v 21:09 | ♥Katie♥
Tohle je suprová parodie

Ó, tu znělku zbožňuju

18. prosince 2012 v 20:19 | ♥Katie♥

Královská dvojčata- 2. díl

18. prosince 2012 v 19:49 | ♥Katie♥

Královská dvojčata- o seriálu+ 1 díl.

18. prosince 2012 v 19:39 | ♥Katie♥
Dospívající dvojčata Brady a Duke z Chicaga zjistí, že jsou dědici trůnu ostrovního národa. Společně pak žijí na ostrově, kde zažívají spoustu dobrodružství během cestování po malých ostrůvcích v Polynésii.
1. díl

Kouzelníci z Waverly - o seriálu

18. prosince 2012 v 18:29 | ♥Katie♥
Rodina Russoových působí navenek jako obyčejná rodina z New Yorku, ale to je pouhé zdání. Alex, Justin a Max nejsou jen děti, ale také kouzelničtí učedníci, kteří spolu navzájem soupeří o titul nejlepšího kouzelníka.
A k čemu ta soutěž? Jen tomu nejlepšímu zůstanou kouzelnické schopnosti po dovršení 18 let!
Jejich otec Jerry, který přišel o kouzelnou moc ve prospěch bratra Kelba, vede kouzelnickou třídu a když má čas tak také pomáhá ve Waverly Place Sub, který provozuje s mámou klanu Terezou.
Rivalita mezi sourozenci mění každodenní život, protože děti se snaží využívat magie při každé příležitosti, ať už jde o domácí práce nebo vzájemné vyřizování účtů.
Je vždy zábavné pozorovat Alexe, Justina a Maxe, jak se snaží uklidit nepořádek, než je načapají rodiče. Být puberťákem v rodině Russoových není jen tak!

Kouzelníci z Waverly 4x20 Alexiny loutky

18. prosince 2012 v 18:19 | ♥Katie♥

Více dílů zde Tady Tady Tady

Kouzelníci z Waverly S01E11 Vzpoura elixírů

18. prosince 2012 v 18:17 | ♥Katie♥


Kouzelníci z Waverly S01E08 Zkroť si draka

18. prosince 2012 v 18:16 | ♥Katie♥