Můj krátký deníček #3

12. prosince 2012 v 19:09 | ♥Katie♥
MIlí fanoušci a fanynky,
Dneska ve škole nějaký ,,debil,, hodil do klučičích záchodů petardy. A tak jsme neměli dvě hodiny, protože jsme museli být v naší třídě s třídní učitelkou. Takže jsme neměli fyziku a Angličtiny což je vážně bomba. Když všechno se vyřešilo tak jsme pokračovali normálně v hodinách. My jsme měli tělocvik. Na těláku jsme dělali různé hry s medicimbálem. A já s jednou spolužačkou Terkou jsme byli spolu a ona mi to hodilo do obličeje. Naštestí slabě!!Po té hodině jsme měli matematiku a počítali blbí úlohy.
K obědu jsem měla knedlo, zelo, vepřo. Bylo to vynikající. Až jsem se najedla šla jsem s kámoškou k ní, ona si vzala věci na kuželky (náš výborný kroužek). Na kuželkách to bylo fajn. Hodila jsem za 30 hodů 102 kuželek (jsem teprve začátečník).
A teď?? Jsem doma a na blogu. Za chvíli se půjdu učit, protože zítra píšeme blbý test.¨
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsi tu?

KLIK

Komentáře

1 Ell Ell | 12. prosince 2012 v 19:15 | Reagovat

JEDINEČNÁ SOUTĚŽ KDE KAŽDÝ VYHRÁVÁ!!!
Chcete zdarma získat zrcadlovku Canon, Nikon, nebo iPad? Také soutěžím a naprosto mě to uchvátilo. Na této české stránce to jde lehce, stihněte to ještě do Vánoc! Je to jeden z mála soutěžních webů, kde NIKDY NIC NIKOMU neplatíte a výhru máte s registrací jistou.
1)Důležité je, abyste se jako první se ZAREGISTROVALI-aby věděli kam vás připočítávat body a posílat výhry a pak jen klikáte na soutěže kterých se zůčastníte a dostanete za ně body.
Registrace zde:
http://www.soutezplus.cz/s/EcbWWfkT/
2)Každý VYHRÁVÁ!!!(není to tak že by vás někdo musel vylosovat apod,. Prostě když dosáhnete určitého počtu bodů, automaticky vám pošlou vám dárek.)
3)Množtví získaných bodů odpovídá výhře. Buď drobné dárečky, nebo už slušné ceny. Za více bodů získáte zrcadovku Canon, nebo iPad a další..
4)NA FACEBOOKU SI MŮŽETE PŘEČÍST KLADNÉ ODEZVY DALŠÍCH SOUTĚŽÍCÍCH PO TOM, CO VYHRÁLI.
5)Aspoň se podívejte, za to nic nedáte. Určitě to zkuste :-)...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama