Leden 2013

Katy Perry- životopis

22. ledna 2013 v 16:34 | ♥Katie♥
Katy Perry, vlastním jménem Katheryn Elizabeth Hudson, se narodila 25. 10. 1984 ve znamení štíra. Je americká zpěvačka, která si sama píše texty. Její hvězda vystoupala k nebi v roce 2008, kdy dobyla žebříčky světových hitparád svým songem I kissed a girl. Katy je známá svým netradičním humorem, osobitým stylem oblékání, které občas připomíná starší desetiletí.

Katy se narodila 25. října 1984 v Santa Barbaře v Kalifornii jako prostření dítě dvou pastorů. Vyrůstala na poslechu kostelních písní a zpívání v kostele. Roku 2003 úspěšně dokončila studium na Dos Pueblos High School a hned poté, ve věku 18-ti let, se odstěhovala do Los Angeles. Změnila si příjmení na Perry, protože jméno Katy Hudson se příliš podobalo herečce Kate Hudson. Jméno Perry nosila její matka za svobodna.
Během svého dospívání Katy objevila album skupiny Queen a jak sama řekla, byla to pro ni největší inspirace. Mezi další hudebníky, kteří ji ovlivnili, patří Alanis Morissette, skupina Heart, Johni Mitchell, dále skupina Incubus se svým albem Morning View. Katy Perry nejvíce ovlivnila pop-rocková zpěvačka Cher, Cyndi Lauper, Pat Benatar, Joan Jett a Shirley Manson.
Katy několik let s přestávkami chodila s frontmanem skupiny Gym Class Heroes
Travisem McCoyem, s kterým se ale v prosinci 2008 rozešla.

Katy vydala své první album Katy Hudson pod hlavičkou labelu Red Hill Records v roce 2001. Toto album však nezapadá do žánru, ve kterém Katy dnes zpívá. Album Katy Hudson obsahovalo křesťanské písně. V roce 2004 pracovala Perry pro nahrávací produkci týmu The Matrix. Katy také začala dělat na svém sólovém albu společně s Glenem Ballardem, který pro ni některé texty napsal. Album bylo připraveno k vydání v roce 2005 a některé songy byly zveřejněny také na oficiální stránce MySpace Katy Perry. Její rostoucí kariéru podpořil také článek v časopisu Blender, kde se Katy vyjádřila, že není typická křesťanka a běhěm svého dospívání provedla několik špatných věcí.
Jedna píseň, kterou Katy nahrála společně s Ballardem, vyšla také na soundtracku k filmu Sesterstvo putovních kalhot v roce 2005. O rok později se Katy objevila na singlu skupiny P.O.D. pod názvem Goodbye for Now. Katy otevřeně hovoří o problémech uvnitř hudebního průmyslu, například o tom, jak byla na začátku své kariéry vyhozena z nahrávacího studia. Její písně zaujaly nahrávací studio Virgin Records v čele s Jasonem Flomem, který byl v čele Capitol Music Group, kde Katy od začátku roku 2007 také začala nahrávat.

Od té doby, co Katy nahrávala u Capitol Music, začala pracovat na své sólo desce s Cathy Dennisem, Gregem Wellsem, Dr. Lukem, Butchem Walkerem, Maxem Martinem, Davem Stewartem a Tedem Brunerem.

EP bylo hotovo na konci roku 2007 a vyšlo v produkci Grega Wellse pod názvem "Ur so Gay". Videoklip k písni Ur so Gay byl zveřejněn začátkem roku 2008 na internetu. Tento klip Perry přinesl velký úspěch a dostala se tam do podvědomí dokonce i Madonně, která se o ní zmínila v rozhovoru na rádiu KISS FM s tím, že to je právě její nejoblíbenější písnička. Song Ur so Gay byl však i kritizován pro údajnou homofobii.
10. března 2008 se Katy objevila na americké televizní stanici ABC Family v seriálu Wildfire, kde si zahrála sama sebe v epizodě "Život je tak krátký". Katy Perry se také objevila v tisku, když se stala tváří reklamy Too Faced Cosmetics' Spring 2007. 12. června 2008 si Katy zahrála v seriálu Mladí a neklidní na obálce fiktivního časopisu Restless Style.
17. června 2008 vydává Katy Perry svoje první plnohodnotné album s názvem One of the Boys. Katy se tentýž rok účastnila Vans Warped Tour, kde propagovala svoje nové CD. Její první oficiální singl z nového alba One of the Boys I kissed a Girl byl oficiálně vydán 6. května 2008. Píseň měla velkou komerční úspěšnost. Debutoval v žebříčku Billboard Hot 100 na 76. místě a dosáhl 1. pozice 5. července 2008. I kissed a Girl se stal v USA okamžitě hitem a bodoval také v rádiích. Mimo Ameriky se Katy probojovala na první příčky žebříčků ve více než 30 státech jako je například Austrálie, Kanada a Velká Británie. Videoklip k písni I kissed a Girl byl zveřejněn 21. května 2008 na MySpace.
Katy vydává svůj druhý singl dne 1. října 2008 pod názvem Hot 'n' Cold. Tento singl se stal také velmi oblíbený a v žebříčku Billboard Hot 100 se dostal mezi prvních 5 nejlepších. Tohoto úspěchu také dosáhl v jiných zemích v Evropě a po celém světě. 23. prosince 2008 vydává podruhé singl Thinking of You který si napsala i s hudbou sama a dokonce vymyslela i scénář klipu, který je z období 2. světové války. 23. ledna 2009 Katy vyjíždí na své první Tour, které dostalo název Hello Katy Tour. 28. dubna 2009 vychází poslední singl z velmi úspěšného alba One Of The Boys, který se stal stejně oblíbený jako například singl Hot N Cold. Alba One of the Boys se prodalo celosvětově více než 5.000.000 kusů. 17. listopadu 2009 vychází živé album MTV Unplugged na kterém najdete mimo hitů I Kissed a Girl nebo Waking Up In Vegas také dvě nové pecky. Katy momentálně můžete vidět ve spolupráci se skupinou 3OH!3 na songu Starstrukk a s Timbalandem na If We Ever Meet Again. Také se můžeme těšit na nový film Get Him To The Greek, který Katy natáčí společně s jejím přítelem Russellem Brandem a nebo také zpěvačkami P!nk a Christinou Aguilerou. V roce 2010 vydala album Teenage Dream, pilotními singly jsou Teenage Dream a duet se Snoop Dogem- California girls. Ve stejném roce se v Indii provdala za Rusella Branda. V roce 2012 se Katy s Rusellem rozešla a začala chodit s Johnem Mayerem.

Dobrou

21. ledna 2013 v 20:56 | ♥Katie♥

Tak já už jdu. Zítra přidám celebritu dne. A nějaký článek.

Dobrou


Já, vaše adminka ♥Katie♥

21. ledna 2013 v 20:41 | ♥Katie♥
Vím nejsem dokonalá. Kritiku beru. :D

Nádherné kreslené obrázky 002

21. ledna 2013 v 19:40 | ♥Katie♥

Můj vyzváněcí tón

21. ledna 2013 v 18:25 | ♥Katie♥
Můj vyzváněcí tón je PSY- Gangnam style
A jaký je váš?

Bella Thorne a Zendaya - animace 001

21. ledna 2013 v 17:28 | ♥Katie♥

Citáty o změnách

21. ledna 2013 v 16:35 | ♥Katie♥
Neznámy: Najkôr zmeň seba, potom svoj život.
E.H: Člověk nemění sebe, člověk mění názory.
Jack Welch: Lidé milují věci důvěrně známé a vzorové. Proto každý trpí, při zprávě, že se jeho oblíbená kavárna bude zavírat.
John King: Things get worse before they get better.
Dave Logan: Egos, careers and power don't like change.
Johnny Carson: It is not necessary to change. Survival is not mandatory.
Ludwig Witthgenstein: Kdyby lidé nedělali bláhové věci, nic inteligentního by se nikdy nestalo.
Jonas Ridderstrale: Inovace spočívá v otázce: "Co kdyby?"
Kjell A Nördström: Revoluce nejsou jemnou záležitostí. Když dobýváte palác prioritou obvykle není pořádek a řád.
Kjell A Nördström: Můžeme důvěřovat pouze jediné věci, a sice že jisté se stává nejistým a pravděpodobné nepravděpodobným.
Mao ce Tung: Revoluce není žádná večerní párty.
Německé přísloví: Změnit se a zlepšit se jsou dvě různé věci.
Blaine Lee: We are all capable of change and growth! We just need to know where to begin.
Benjamin Disraeli: Action may not always bring happiness; but there is no happiness without action.
C.G. Jung: Existuje-li něco, co chcete změnit u svého dítěte, zamyslete se nejprve zda to není něco, co byste měli změnit u sebe.
John M. Keynes: Odpor k nové myšlence se zvyšuje s její důležitostí.
John M. Keynes: Pro lidi není obtížné přijmout nové myšlenky, ale zapomenout na staré.
Jonas Ridderstrale: Úspěšná společnost se mění dříve než musí.
Indiánské přísloví: Jakmile zjistíte, že sedíte na mrtvém koni, je lepší sesednout.
Peter Drucker: Nikdo nemůže řídit změny. Člověk může být jen před nimi.
Udo Zander: To, co přiměje lidi ke změně je vnímaná propast mezi životními touhami, očekáváními a existujícími možnostmi naplnit je v rozumné době ve stávající situaci.
Paul Evans: Lidé nejsou proti změnám, pouze se jim nelíbí, když je někdo mění násilím.
R.W. Emerson: Je-li člověk nespokojený se svým stavem, může jej změnit dvěma způsoby. Buď změní podmínky svého života, nebo svůj duševní postoj. První není vždy možné, to druhé je možné vždy.
Dalajlama: Přirozeností všech jevů je měnit se v každém okamžiku, naznačuje nám to, že všechny jevy postrádají schopnost trvat, postrádají schopnost být stále stejné.
R.D.Hof: The crisis is mother of innovation.
R.W. Emerson: Všichni lidé se se zápalem snaží zlepšit společnost, ale ani jeden z nich se nezlepší sám.
T.A.Harris: Vše pro co jsme se rozhodli, může být dalším rozhodnutím změněno.
Neznámý autor: The possible we do immediately. The impossible takes a little longer!
L. J. Peter: Bureaucracy defends the status quo long past the time when the status quo has lost its status.
George Bernard: Rozumný člověk se přizpůsobí ostatním. Ten nerozumný trvá na tom, aby se svět přizpůsobil jemu. Proto veškerá změna závisí na těch nerozumných.
Indiánské přísloví: Only dead fish go with the current.
Charles Darwin: Není to ten nejsilnější, kdo přežije, ani ten nejinteligentnější, ale ten, kdo se dokáže nejlépe přizpůsobit.
Dale Turner: People who make no mistakes lack boldness and the spirit of adventure. They are brakes on the wheels of progress.
Jack Welch: When the rate of change outside exceeds the rate of change inside, the end is in sight.
Anthony D´Angelo: Ti, kteří jsou proti vašim myšlenkám jsou nejvíce ti, kterým vaše myšlenky naruší jejich klid.
Jack Dixon: Soustředíte-li se na výsledky, nikdy se nezměníte. Zaměříte-li se na změnu, výsledků dosáhnete.

Co si vzít s sebou na pustý ostrov

3. ledna 2013 v 21:27 | ♥Katie♥
Někdo by si na pustý ostrov vzal věc, která je mu nejbližší. Někdo třeba něco jiného. Možná teď budu jako největší sobec na světě ale já bych si vzala KNÍŽKY. Ano knížky, protože čtení miluju proto sem možná tolik nechodím.